Opilá žena ujela pouze 100 metrů, přesto zvládla dvakrát nabourat do budovy hostince

11.10.2017
Dopravní nehodu způsobila šestačtyřicetiletá žena, která se v jedné z obcí na Bílovecku bez svolení zmocnila vozidla svého příbuzného. Žena ovlivněna alkoholem se s vozidlem značky Chevrolet měla vydat na „téměř stometrovou“ jízdu, během které dojela k místnímu hostinci, do jehož budovy dvakrát narazila. I přes to, že během nárazu došlo k značnému poškození jednoho […]

Dopravní nehodu způsobila šestačtyřicetiletá žena, která se v jedné z obcí na Bílovecku bez svolení zmocnila vozidla svého příbuzného.

Žena ovlivněna alkoholem se s vozidlem značky Chevrolet měla vydat na „téměř stometrovou“ jízdu, během které dojela k místnímu hostinci, do jehož budovy dvakrát narazila. I přes to, že během nárazu došlo k značnému poškození jednoho z kol, pokračovala v jízdě až do chvíle, kdy jí vozidlo nedaleko místa, kde se jej zmocnila, zcela vypovědělo službu.

Zde se po chvíli dostavila policejní hlídka, která ženě při dechové zkoušce naměřila téměř tři a půl promile alkoholu v dechu. Policisté ženě ihned na místě zadrželi řidičský průkaz a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro přečin ohrožení pod vlivem návykové látky a přečin neoprávněné užívání cizí věci, za který ji hrozí až tři roky za mřížemi.

Škoda, kterou během své krátké jízdy způsobila, byla předběžně vyčíslena na 80 tisíc korun.

Přečteno 17x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík