Muž v Brně nepřežil střet s vlakem, policisté pátrají po jeho totožnosti a žádají o pomoc veřejnost

10.10.2017
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo ráno v Brně. Podle prvotních informací si při průjezdu židenického nádraží všiml strojvedoucí rychlíku směřujícího do Prahy osoby, která šla v kolejišti. I přes použití rychlobrzdy se mu soupravu nepovedlo zastavit a došlo ke střetu, který měl pro dosud neznámého muže fatální následky. Zda šlo o nešťastnou […]

K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo ráno v Brně. Podle prvotních informací si při průjezdu židenického nádraží všiml strojvedoucí rychlíku směřujícího do Prahy osoby, která šla v kolejišti. I přes použití rychlobrzdy se mu soupravu nepovedlo zastavit a došlo ke střetu, který měl pro dosud neznámého muže fatální následky.

Zda šlo o nešťastnou náhodu nebo sebevražedné jednání nyní prověřují policisté, kteří aktuálně zjišťují totožnost muže ve věku mezi 20 a 30 lety. Od začátku roku jde v kraji již 32 oběť. Znovu zdůrazňujeme, že se v prostoru železnice může běžný člověk pohybovat pouze na místech k tomu určených a za zákonem stanovených podmínek. Policisté se této problematice pravidelně věnují.

Dosavadním šetřením se nepodařilo zjistit totožnost mrtvého muže. Vzhledem k tomu, že měl muž na zádech vytetovaný text v azbuce, existuje předpoklad, že se může jednat o osobu z rusky mluvících zemí. Přesto policisté žádají o pomoc s jeho ztotožněním. Níže fotografie věcí, které měl zemřelý na sobě či při sobě v době střetu.

Přečteno 52x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík